Parafia Sulistrowice, Sulistrowiczki Kapliczka, Sanktuarium w Sulistrowiczkach

Parafia leży na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Pod względem przyrodniczym jak i archeologicznym jest to miejsce unikatowe na skalę europejską. widgetkit id1 Kościół pierwotny w Sulistrowicach wzmiankowany w 1352 r.

OVERVIEW

This web page parafiasulistrowice.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have audited twenty pages inside the website parafiasulistrowice.pl and found twenty-one websites referencing parafiasulistrowice.pl. I observed one mass network sites retained by parafiasulistrowice.pl.

PARAFIASULISTROWICE.PL RANKINGS

This web page parafiasulistrowice.pl has seen alternating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiasulistrowice.pl

Traffic ranking (by month) for parafiasulistrowice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiasulistrowice.pl

halat.pl dr Zbigniew Hałat, lekarz medycyny specjalistaepidemiolog

This web page is to be viewed in Unicode Character Set UTF-8 if problems occur. UTF-8 is probably the most commonly used encoding. KL Auschwitz, Landkreis Bielitz, Regierungsbezirk Kattowitz, , Deutsches Reich, The German State. Ignorance is no excuse for arrogance. God is truth, an.

WHAT DOES PARAFIASULISTROWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiasulistrowice.pl Mobile Screenshot of parafiasulistrowice.pl Tablet Screenshot of parafiasulistrowice.pl

PARAFIASULISTROWICE.PL HOST

I identified that the main root page on parafiasulistrowice.pl took two thousand five hundred and seventy-eight milliseconds to download. Our web crawlers identified a SSL certificate, so in conclusion we consider parafiasulistrowice.pl secure.
SECURE
77.79.251.44

I diagnosed that this domain is implementing the LiteSpeed os.

Parafia Sulistrowice, Sulistrowiczki Kapliczka, Sanktuarium w Sulistrowiczkach

DESCRIPTION

CONTENT

This web page parafiasulistrowice.pl had the following in the homepage, "Matki Bożej Dobrej Rady w." Our analyzers viewed that the webpage stated " Świątynię szczególnie upodobały sobie pary narzeczeńskie, które chcą w tej malowniczej scenerii zawrzeć sakramentalny związek małżeski." The Website also said " Kaplica na planie siedmiokątnym ma kształt. Ten niewielki kościółek, leżący u stóp Ślęży, zachwycając swoim góralskim klimatem, z każdym rokiem staje się piękniejszy i coraz bardziej popularny. Proboszcz parafii w Sulistrowicach ksiądz dr Ryszard."

SUBSEQUENT WEB SITES

Sanktuarium Maryjne Królowej Polskiego Morza w Swarzewie

Królowa Polskiego Morza a Mariologia. Chrystologiczny charakter kultu NMP w Swarzewie. Madonna Swarzewska w sztuce gotyckiej. Sanktuarium przez modlitwę źródłem świętości. Matka Boska Swarzewska opiekunką ludzi morza. Boże przepowiadanie i sakramenty w sanktuarium swarzewskim. Duch Polskości w latach niewoli.

Parafia św. Franciszka z Asyżu w Tczewie

Franciszka z Asyżu w Tczewie. Kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem św. DROGA KRZYŻOWA ULICAMI OSIEDLA Dnia 23 marca 2018 po mszy św. 00 zostanie odprawiona Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla. Kościół rzymskokatolicki pod wezwaniem św.

Parafia Świętego Józefa w Malborku

2 Kwietnia mija 13 rocznica śmierci Św. BARDZO DZIĘKUJEMY CHÓROWI - LUTNIA, PROWADZONEGO PRZEZ PANIĄ BOŻENĘ BELCARZ, ZA UBOGACENIE, PIĘKNYM, ŚPIEWEM LITURGII W WIELKI PIĄTEK .

parafia-swindon

POLSKA LOKALNA MISJA KATOLICKA W SWINDON. Witamy wszystkich na nowej stronie parafialnej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd oraz technologiczne udoskonalenia jak możliwość dodawania video oraz dziwięku mile wzbogacą publikacje. Redakcja strony parafialnej poszukuje osoby chętne do pomocy przy tworzeniu naszego polskiego serwisu. Osoby chętne do współpracy proszone są o kontakt. Intencje Mszalne 9 Sierpień 2015. Słowo na Niedzielę 9 Sierpień 2015. Ogłoszenia Parafialne ze Swindon 9 Sierpień 2015.